O společnosti

RADEK DURĎA AUTO Našich zákazníků si vážíme a dle toho s nimi i jednáme. Zasazujeme se o to, aby tento zvyk nebyl výjimkou jen našeho autobazaru, ale jednali tak všichni.

Na autobazarovém trhu působíme již řadu let, zakládáme si na spokojených zákaznících, kteří se k nám při koupi nového auta s radostí vrací. Naše služby jsou profesionální, všechny vozy v naší nabídce jsou prověřené a odpovídají stavu v našich inzerátech.

S radostí a přátelským přístupem vám ukážeme vůz o který máte zájem, případně vás vezmeme na testovací jízdu. K novému vozu, jsme vám schopni zařídit výhodné financování a na místě sjednat povinné a havarijní ručení. Přijďte se k nám podívat.

560
PRODANÝCH VOZÚ
489
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
4
Prodejci k vašim službám
367
PRODEJŮ NA PROTIÚČET

NESKRÝVÁME HISTORII NAŠICH VOZIDEL

 • CEBIA

  CEBIA

  OSVĚDČENÍ Cebia REPORT
  Je to jediný nástroj na trhu, který umožňuje zkontrolovat stav tachometru, provést kontrolu v databázi odcizených vozidel, závazků u leasingových společností, kontrolu správnosti VIN, kontrolu roku výroby.
 • VŽDY

  VŽDY

  Od nás vždy s certifikátem.
  V Radek Durďa AUTO si zakládáme na kvalitních automobilech, které prodáváme svým zákazníkům. Proto ke každému vozu přikládáme Certifikát CEBIA Report, který pracuje s celkovou historií vozidla.

NABÍZÍME

VŮZ PRO VÁS

Pomůžeme Vám najít ten správný vůz, přesně dle vašich představ

NÁKUP VOZU BĚHEM NĚKOLIKA MINUT

Nenecháváme vás sedět a zbytečně čekat, věci s vámi řešíme rychle a profesionálně.

ZÁRUKA

Na určité vozy jsme Vám schopni poskytnout záruku až 6 měsíců.

Povinné a havarijní pojištění

Při koupi vozu Vám na místě vyřídíme veškeré potřebné “papíry” abyste mohli s vozem legálně a v pořádku odjet, samozřejmostí je povinné po případě havarijní pojištění za internetové ceny.

VÝKUP

Nabízíme výhodný výkup nebo koupi na proti účet

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Na místě Vám během chvíle zajistíme výhodné financování pro váš nový vůz. Spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi a vždy vám dáme ty nejlepší podmínky.